Watch Live Sports Streaming, Live Football on Watch Live Sport

22:30 UAlbany - Tennessee

22:30 Chile (W) - Jamaica (W)

22:30 NASCAR Xfinity

22:30 Canterbury Kings - Auckland Aces

22:30 Electrico - Torreense

22:30 Volei Bauru (W) - Minas (W)

22:50 Matos / Barrientos - Bolelli / Vavassori

23:00 Brazil - Paraguay

23:00 Cuba U-20 - Anguilla U-20

23:00 Curacao U-20

23:00 ??????? ?? 20 - ???-?????? ?? 20

23:00 Cuba U20 - Anguilla U20

23:00 MODUS Super Series

23:00 Universidad Catolica - Nublense

23:15 Thiago Seyboth - Cameron Norrie

23:30 McCartney Kessler (W) - Leoli Jeanjean (W)

00:00 Akron Zips - Kent Golden Flashes

00:00 Puerto Rico U-20 - Saint Kitts & Nevis U-20

00:00 Trinidad and Tobago U-20 - Saint Vincent & Grenadines U-20

00:00 Puerto Rico U20 - Saint Kitts and Nevis U20

00:00 Trin. and Tobago U20 - Saint Vincent & Grenadines U20

00:00 Policial De Formosa - Defensores de Banfield

00:00 Universidad Central - Monagas

00:00 Superbike, Phillip Island

00:10 Aguilas Doradas - Envigado

00:30 Montevideo Wanderers - Racing de Montevideo

00:50 Gonzalez / Molteni - Miedler / Erler

01:00 Bowling Green Falcons - Toledo Rockets

01:00 Canisius Golden Griffins - Niagara Purple Eagles

01:00 Columbia Lions - Brown Bears

01:00 Cornell Big Red - Yale Bulldogs

01:00 Dartmouth Big Green - Penn Quakers

01:00 Green Bay Phoenix - Purdue Fort Wayne Mastodons

01:00 Harvard Crimson - Princeton Tigers

01:00 Jacksonville Dolphins - North Florida Ospreys

01:00 Manhattan Jaspers - Marist Red Foxes

01:00 Mount St Mary`s - St Peter's Peacocks

01:00 Rider Broncs - Iona Gaels

01:00 Flint Firebirds - Hamilton Bulldogs

01:00 Gatineau Olympiques - Halifax Mooseheads

01:00 Kingston Frontenacs - London Knights

01:00 Kitchener Rangers - Sarnia Sting

01:00 Mississauga Steelheads - Niagara IceDogs

01:00 Ottawa 67 - Oshawa Generals

01:00 Quebec Remparts - Saint John Sea Dogs

01:00 Shawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs

01:00 Cleveland Charge - Capital City

01:00 Delaware Blue Coats - Grand Rapids Gold

01:00 Greensboro Swarm - Motor City Cruise

01:00 UNAN Managua - Managua

01:00 Army Black Knights - AIC Yellow Jackets

01:00 Boston College Eagles - Vermont Catamounts

01:00 Brown Bears - Quinnipiac Bobcats

01:00 Clarkson Golden Knights - Cornell Big Red

01:00 Connecticut Huskies - Boston Terriers

01:00 Maine Black Bears - Northeastern Huskies

01:00 Massachusetts Minutemen - New Hampshire Wildcats

01:00 Michigan Spartans - Ohio Buckeyes

01:00 Penn Nittany Lions - Wisconsin Badgers

01:00 RPI Engineers - Dartmouth Big Green

01:00 St Lawrence Saints - Colgate Raiders

01:00 Yale Bulldogs - Princeton Tigers

01:00 Columbus - Buffalo

01:00 Adirondack Thunder - Reading Royals

01:00 Hershey Bears - Wilkes-Barre/Scranton

01:00 Indy Fuel - Wichita Thunder

01:00 Indy Fuel - Wichita Thunder

01:00 Laval Rocket - Toronto Marlies

01:00 Orlando Solar Bears - Jacksonville IceMen

01:00 Trois-Rivieres Lions - Newfoundland

01:00 Utica Comets - Syracuse Crunch

01:00 Toronto (W) - New York (W)

01:00 SESC RJ (W) - Sao Cristovao (W)

01:05 Saginaw Spirit - North Bay Battalion

01:05 Sudbury Wolves - Peterborough Petes

01:05 RIT Tigers - Canisius Golden Griffins

01:05 Norfolk - South Carolina Stingrays

01:05 Providence Bruins - Cleveland Monsters

01:05 Rochester Americans - Belleville Senators

01:05 Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack

01:07 Bowling Green Falcons - Michigan Tech Huskies

01:07 Ferris Bulldogs - Northern Michigan Wildcats

01:10 Canada - Nicaragua

01:10 Dominican Republic - Mexico

01:10 Uruguay - Panama

01:10 Defensores Belgrano - Temperley

01:10 Wheeling Nailers - Fort Wayne Komets

01:10 Wheeling Nailers - Fort Wayne Komets

01:10 Jessica Bouzas Maneiro (W) - Maria Lourdes Carle (W)

01:15 Toledo Walleye - Maine Mariners

01:30 Cal Poly - Texas

01:30 UCLA - TCU

01:30 Atlanta - Toronto

01:30 Philadelphia - Cleveland

01:30 Chicoutimi Sagueneens - Victoriaville Tigres

01:30 Guelph Storm - Windsor Spitfires

01:30 Dominican Republic (W) - Mexico (W)

01:30 Dominican Republic (W) - Mexico (W)

01:30 Coquimbo Unido - Deportes Copiapo

01:30 Florida Everblades - Worcester Railers

01:30 Florida Everblades - Worcester Railers

01:30 Savannah Ghost Pirates - Atlanta Gladiators

01:35 Cincinnati Cyclones - Iowa Heartlanders

01:40 Joao Fonseca - Mariano Navone

02:00 Arkansas - Oregon State

02:00 Houston - Phoenix

02:00 Houston Cougars - Phoenix

02:00 Memphis - LA Clippers

02:00 Milwaukee Panthers - Youngstown Penguins

02:00 New Orleans - Miami

02:00 Oklahoma - Washington

02:00 Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings

02:00 Swift Current Broncos - Medicine Hat Tigers

02:00 Guatemala U-20 - Barbados U-20

02:00 Nicaragua U-20 - British Virgin Islands U-20

02:00 Guatemala U20 - Barbados U20

02:00 Nicaragua U20 - British Virgin Islands U20

02:00 Birmingham Squadron - Maine Celtics

02:00 Iowa Wolves - Rio Grande Valley Vipers

02:00 Karate Combat 44

02:00 Puebla - Queretaro

02:00 Michigan Wolverines - Notre Dame Fighting Irish

02:00 St Cloud State Huskies - Western Michigan Broncos

02:00 Manitoba Moose - Calgary Wranglers

02:00 Rockford IceHogs - Texas Stars

02:00 WWE Smackdown

02:05 Tulsa Oilers - Idaho Steelheads

02:07 Augustana Vikings - Anchorage Seawolves

02:07 Minnesota State Mavericks - Lake Superior Lakers

02:07 Nebraska-Omaha Mavericks - Colorado Tigers

02:07 North Dakota Fighting Hawks - Minnesota Duluth Bulldogs

02:07 St Thomas Tommies - Bemidji State Beavers

02:20 Deportivo Pasto - Deportivo Cali

02:30 Fordham Rams - Duquesne Dukes

02:30 Minnesota Mavericks - Minnesota Golden Eagles

02:30 Southwest State Mustangs - Minot Beavers

02:30 Wayne Wildcats - Mary Marauders

02:30 Texas Legends - Stockton Kings

02:30 Chicago - Winnipeg

02:35 Kansas - Utah Grizzlies

03:00 Quinnipiac Bobcats - Fairfield Stags

03:00 Casper Ruud - Stefanos Tsitsipas

03:00 Nedovyesov / Escobar - Andreozzi / Reyes Varela

03:00 Calgary Hitmen - Wenatchee Wild

03:00 Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings

03:00 Fury FC 86

03:00 Salt Lake City Stars - Ontario Clippers

03:00 LFA 177

03:00 LUX 040

03:00 Denver Pioneers - Miami RedHawks

03:00 Edmonton - Minnesota

03:00 Superbike, Phillip Island

03:00 Tucson Roadrunners - Bakersfield Condors

03:05 Air Force Falcons - Robert Morris Colonials

03:05 Colorado Eagles - Henderson Silver Knights

03:15 Cage Warriors 166

03:20 Hailey Baptiste (W) - Robin Montgomery (W)

03:45 Storm - Knights

04:00 Golden State - Charlotte

04:00 Minnesota - Milwaukee

04:00 Portland - Denver

04:00 San Jose Spartans - Nevada Wolf Pack

04:00 Gor Yeritsyan - Quinton Randall

04:00 Kamloops Blazers - Prince George Cougars

04:00 G League Ignite - Osceola Magic

04:00 Santa Cruz Warriors - Raptors 905

04:00 Juarez - Monterrey

04:00 Necaxa - Pachuca

04:00 California (W) - Arizona State (W)

04:00 Stanford (W) - Arizona (W)

04:00 USC (W) - Colorado (W)

04:00 Washington (W) - Oregon (W)

04:00 Washington State (W) - Oregon State (W)

04:00 Ontario Reign - Coachella Valley

04:00 San Jose Barracuda - Abbotsford Canucks

04:00 AEW RAMPAGE

04:05 Kelowna Rockets - Vancouver Giants

04:05 Spokane Chiefs - Regina Pats

04:05 Tri-City Americans - Moose Jaw Warriors

04:05 Victoria Royals - Portland Winterhawks

04:15 Argentina (W) - USA (W)

04:15 Argentina (W) - USA (W)

04:30 LA Lakers - San Antonio

04:30 Honda LPGA Thailand

04:30 Budo Sento Championship 20

04:30 Canberra Capitals (W) - Melbourne Boomers (W)

04:35 Blues - Fijian Drua

05:00 Alexander Zverev - Jordan Thompson

05:00 Jubilo Iwata - Vissel Kobe

05:00 India - England

05:00 Busan (W) - Seoul City (W)

05:00 China - South Korea

05:07 Alaska Nanooks - Arizona Sun Devils

05:30 North Carolina State - Hawaii Rainbow Warriors

05:45 International competitions

06:00 Australian Grand Prix

06:00 Avispa Fukuoka - Consadole Sapporo

06:00 Sagan Tosu - Albirex Niigata

06:00 Fujieda MYFC - V-Varen Nagasaki

06:00 Mito HollyHock - Iwaki

06:00 Yokohama - Renofa Yamaguchi

06:00 Giravanz Kitakyushu - Sagamihara

06:00 Nara - Ryukyu

06:00 Omiya Ardija - Vanraure Hachinohe

06:00 Superbike, Phillip Island

06:00 Suwon Vixtorm - Cheonan Capital Skywalkers

06:00 V8 Supercars (Bathurst)

06:00 FQ Academy QAS (W) - Eastern Suburbs (W)

06:30 Thompson / Purcell - Ruud / Blumberg

07:00 Incheon Corp - Sangmu

07:00 Cerezo Osaka - Tokyo

07:00 Machida Zelvia - Gamba Osaka

07:00 Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale

07:00 Gifu - Fukushima Utd

07:00 SC Wanderers - Gold Coast Utd

07:00 Kuzbass Kemerovo - SSH im. K. Yeremenko

07:00 Kuznezkie Medvedi - Krasnoyarskiye Rysi

07:00 Sibirskie Snaypery - Irbis

07:00 Taipei Taishin Mars - Tainan TSG GhostHawks

07:00 Southside Flyers (W) - Adelaide Lightning (W)

07:05 Highlanders - Moana Pasifika

07:30 Sydney - Melbourne City

07:45 Warriors - Dolphins

07:55 Sea Eagles - Broncos

08:00 Azerbaijan U16 - Tajikistan U16

08:00 Alexandre Muller - Giulio Zeppieri

08:00 ATP. Dubai. Qualification

08:00 Damir Dzumhur - Arthur Cazaux

08:00 Tomas Machac - Elias Ymer

08:00 Port Melbourne - Moreland City

08:00 Omskiye Yastreby - Chaika

08:00 Taifun - Amurskie Tigry

08:00 Daejeon KGC (W) - Incheon Pink Spiders (W)

08:05 North Korea Univ. (W) - Japan (W)

08:30 Brisbane Roar U-21 - Brisbane City

08:30 Brisbane City - Brisbane Roar U-21

08:30 Tyumensky Legion - Loko-76

09:00 Dandenong Thunder - Heidelberg United

09:00 Brisbane Strikers - SWQ Thunder

09:00 Mitchelton - Broadbeach United

09:00 Avto - Tolpar

09:00 JHC Molot - Ladia

09:00 World Junior Championships

09:00 Gyeongnam (W) - Daegu (W)

09:00 France - Chinese Taipei

09:00 WTT Youth Contender Tunis

09:15 Rochedale Rovers - Redlands United

09:30 Hugo Grenier - Roberto Bautista Agut

09:30 Luca van Assche - Aziz Dougaz

09:30 Yanki Erel - Maximilian Marterer

09:30 Peninsula Power - Lions

09:30 Logan Lightning - Southside Eagles

09:30 Bendigo Spirit (W) - Perth Lynx (W)

09:45 Adelaide United - Western Sydney

10:00 Adam Walton - Duje Ajdukovic

10:00 Jules Marie - Stefano Travaglia

10:00 RSU Merks (W) - TTT Juniores (W)

10:00 Alejandro Santiago Barrios - Junto Nakatani

10:00 Kosovo (W) - Estonia (W)

10:00 International competitions

10:00 Uzbekistan (W) - Australia (W)

10:00 Brothers Union - Bangladesh Police

10:00 Chittagong Abahani - Fortis

10:00 Baltika - Astrakhan

10:00 ChelGU - Shymkent

10:00 Lions (W) - Gold Coast Utd (W)

10:00 Olympic Brisbane (W) - Mitchelton (W)

10:05 Dragons - Tigers

10:05 Reds - Waratahs

10:20 Kazakhstan U16 - Russia U16

10:30 Magical Kenya Open

10:30 SKSO (W) - Biryusa (W)

10:45 World Cup, Val di Fassa

11:00 Uganda - Nigeria

11:00 Marton Fucsovics - Maxime Cressy

11:00 Vasek Pospisil - Richard Gasquet

11:00 Tursad - Galatasaray

11:00 Northern Ireland U17 (W) - Luxembourg U17 (W)

11:00 Poland U19 (W) - Austria U19 (W)

11:00 Torpedo NN - CSKA

11:00 Almaz - Russkie Vityazi

11:00 JHC Dynamo Msk - JHC Dynamo SPb

11:00 Kapitan - JHC Spartak

11:00 Khimik Vs - Buran Voronezh

11:00 Loko - Dinamo Szynnik

11:00 Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya

11:00 SKA-Karelia - Akademiya SKA-Yunior

11:00 Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy

11:00 Yenisey - NOVA

11:00 Igdir - Esenler Erokspor

11:00 Dinamo-Neva (W) - WHK Torpedo (W)

11:00 Tornado (W) - Agidel (W)

11:00 ALS Halk (W) - Eregli (W)

11:00 WWE Elimination Chamber

11:30 Bandirmaspor - Umraniyespor

11:30 Dane Sweeny - Valentin Vacherot

11:30 Portugal (W) - Netherlands (W)

11:30 World Cup, Reiteralm

11:30 Kayserispor - Ankaragucu

11:45 Perth Glory - Wellington Phoenix

11:45 Lokomotiv Plovdiv - Hebar

12:00 Francisco Comesana - Ignacio Buse

12:00 Genaro Olivieri - Corentin Moutet

12:00 Roman-Andres Burruchaga - Andrea Pellegrino

12:00 Fenerbahce - Arkas Spor

12:00 Portugal U17 (W) - Kosovo U17 (W)

12:00 China (W) - Japan (W)

12:00 Norway U19 (W) - Italy U19 (W)

12:00 Turkey U19 (W) - Slovakia U19 (W)

12:00 Norway (W) U-19 - Italy (W) U-19

12:00 Inter Kashi - Real Kashmir

12:00 Barys - Lada Tl

12:00 Prizma - Kaunas

12:00 Braga U-23 - Rio Ave U-23

12:00 Turan Tovuz - Neftchi

12:00 Tondela - UD Leiria

12:00 Lulea U20 - Frolunda U-20

12:00 Mora U20 - Orebro U20

12:00 Rogle U-20 - Brynas U20

12:00 Skelleftea U-20 - HV 71 U20

12:00 UAE Tour

12:00 Barsy 2 - Turan

12:00 Cankaya Universitesi (W) - Mersin (W)

12:00 Emlak Konut (W) - Bursa (W)

12:00 Rostov-Don (W) - Chernomorochka (W)

12:00 Dynamo Metar (W) - Leningradka (W)

12:00 Vakifbank (W) - Turk Hava Yollari (W)

12:30 Salavat Yulaev - Sibir

12:30 Traktor - Avangard

12:30 ZTE - Kecskemet

12:40 Belarus U16 - Uzbekistan U17

12:45 Kotwica Kolobrzeg - Chojniczanka

12:45 Capitol - Florko Kosice

12:45 Final Genchlik - Bornova

13:00 Kalju - Liepaja

13:00 Dragunas Klaipeda - Raasiku/Mistra

13:00 AaB - Soenderjyske

13:00 Braunschweig - Hertha Berlin

13:00 Kaiserslautern - Karlsruhe

13:00 Osnabrueck - Hanover 96

13:00 Simulcast

13:00 Murray / Venus - Sonego / Musetti

13:00 Daugavpils (W) - Panevezys (W)

13:00 Liepajas Papirs/LSSS (W) - Siauliai (W)

13:00 Degerfors - GAIS

13:00 Lulea - Malmoe

13:00 Oergryte - Elfsborg

13:00 Varberg - Oester

13:00 Bursa BBSK - Akkus Bld

13:00 Portugal U19 (W) - Hungary U19 (W)

13:00 Russia U19 (W) - Serbia U19 (W)

13:00 Wales U19 (W) - Scotland U19 (W)

13:00 Metallurg Mg - Vityaz

13:00 Cambridge Utd - Peterborough United

13:00 UTA Arad - Petrolul

13:00 Vilkaviskio Perlas - Jurbarkas-Karys

13:00 Zvijezda 09 - Sarajevo

13:00 Spain - Ireland

13:00 Rubin Tyumen - Norilsk

13:00 World Junior Championships

13:00 Ogre / Miandum - Vainode

13:00 Antalya 07 (W) - Fenerbahce (W)

13:00 Goztepe (W) - Edremit Altinoluk (W)

13:00 North Korea - Singapore

13:30 VHC Sviesa - ASK/LSPA

13:30 Alex Molcan - Marco Cecchinato

13:30 Edoardo Lavagno - Facundo Bagnis

13:30 Hugo Dellien - Juan Ficovich

13:30 Francesco Maestrelli - Matteo Gigante

13:30 Yun-seong / Added - Schoolkate / Walton

13:30 Halkbank - Bigadic

13:30 Hull City - West Bromwich Albion

13:30 Portugal (W) - Netherlands (W)

13:30 Eastleigh - Bromley

13:30 Mersin - Kocaeli

13:30 Omloop Het Nieuwsblad

13:30 Struzanka (W) - Gjorche Petrov (W)

13:45 International competitions

13:45 World Cup, Hinzenbach

13:45 AS Trencin - Snipers Bratislava

13:45 Radnik - Partizan

14:00 Kenya - Angola

14:00 Corum - Bodrumspor

14:00 Dynamo Dresden - RW Essen

14:00 Regensburg - Erzgebirge Aue

14:00 Simulcast

14:00 Ulm - Ingolstadt

14:00 Unterhaching - Dortmund II

14:00 Viktoria Cologne - Sandhausen

14:00 Jwaneng Galaxy - WAC

14:00 Mazembe - Pyramids

14:00 Sweden U19 (W) - Denmark U19 (W)

14:00 Palangos Kursiai - Vytis

14:00 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Tel Aviv

14:00 Granada - Valencia

14:00 Brescia - Reggiana

14:00 Cittadella - Catanzaro

14:00 Cremonese - Palermo

14:00 FeralpiSalo - Ascoli

14:00 Suedtirol - Bari

14:00 Detva - Nizna

14:00 Gaziantep - Basaksehir

14:00 Fakel - Zenit

14:00 Vasteras U-20 - Linkoping U20

14:00 Vaxjo U20 - Leksand U20

14:00 Blonay (W) - Villars (W)

14:00 Astibo (W) - Ovce Pole (W)

14:00 Vardar SCJS (W) - ZRK Skopje (W)

14:00 Kyiv Capitals (W) - Panthers (W)

14:00 Proton (W) - Tulitsa (W)

14:00 Sparta (W) - Zarechye Odintsovo (W)

14:00 Perez (W) / Melichar (W) - Siniakova (W) / Hunter (W)

14:05 Philippines (W) - Scotland (W)

14:15 Cherno More - CSKA Sofia

14:30 Bregenz - Amstetten

14:30 Grazer AK - Dornbirn

14:30 Sturm Graz II - First Vienna

14:30 Viten - TSKK

14:30 Bisamberg - Klagenfurt

14:30 India (W) - Hong Kong (W)

14:30 Switzerland U17 (W) - Germany U17 (W)

14:30 Churchill Brothers - Gokulam Kerala

14:30 Emirates Club - Al Wasl

14:30 Hatta - Khor Fakkan

14:30 Sabail - Sabah

14:30 Russian Championship

14:30 Shampion (W - Gevgelija (W)

14:45 Barkom-Kazhany - Kedzierzyn-Kozle

15:00 CAR - Ivory Coast

15:00 Belarus U17 - Russia U17

15:00 Dobeles Tenax - Viljandi

15:00 B.93 - Naestved

15:00 Ermis Schimatari - Psychiko

15:00 Camilo Ugo Carabelli - Juan Cerundolo

15:00 Brandon Nakashima - Otto Virtanen

15:00 Oerebro - Kalmar

15:00 Benatky - Pisek

15:00 Decin - Chomutov

15:00 Novy-Jicin - Zdar nad Sazavou

15:00 Opava - Hodonin

15:00 Sumperk - Velke Mezirici

15:00 Develi - Alanya

15:00 Jagiellonia - Ruch Chorzow

15:00 Banik Ostrava - Bohemians

15:00 Hradec Kralove - Mlada-Boleslav

15:00 Slovan Liberec - Jablonec

15:00 Teplice - Karvina

15:00 Montpellier - Aviron Bayonnais

15:00 Varazdin - Hajduk

15:00 Ak Bars - Amur

15:00 Dynamo Msk - Admiral

15:00 Spartak M - Severstal

15:00 Saint-Etienne - Annecy

15:00 Diosgyor VTK - MOL Fehervar

15:00 Kauno Atletas - Silute

15:00 Kretinga - Joniskio Delikatesas

15:00 Neptunas-Akvaservis - Vilniaus Stekas

15:00 Telsiai - Suduva-Mantinga

15:00 Mexico Open

15:00 Al-Tai - Al Ahli Jeddah

15:00 Maan - Al Jalil

15:00 India - Australia

15:00 AKM - Toros

15:00 Dynamo St Pburg - Neftyanik

15:00 Santa Clara - Oliveirense

15:00 Sassuolo - Empoli

15:00 Verdeazzurro - Chiaravalle

15:00 Spartak Trnava - Banska Bystrica

15:00 Zilina - Zemplin Michalovce

15:00 Zlate Moravce - Ruzomberok

15:00 Djurgarden U-20 - Farjestad U20

15:00 Syria (W) - Iraq (W)

15:00 Jamaica - Barbados

15:00 Leeward Islands - Trinidad and Tobago

15:00 West Indies B - Guyana

15:00 Windward Islands - CCC

15:00 Olimpia Brasov (W) - Targu Mures (W)

15:00 Cerkezkoy (W) - Zonguldak (W)

15:00 Domel Skofja Loka (W) - Cinkarna Celje (W)

15:00 Mega MIS (W) - Novosadska Novi Sad (W)

15:00 Royal Challengers Bangalore (W) - UP Warriorz (W)

15:00 Iran - Brazil

15:15 AIK - Gefle

15:15 Ireland - Wales

15:15 Leksand - Lulea

15:15 Malmoe - Rogle

15:15 Timra - Vaxjo Lakers

15:15 Cayirova - TED Ankara

15:30 Aias Evosmou - Iraklis

15:30 Megaridas - Panionios

15:30 Borussia M - Bochum

15:30 Simulcast

15:30 Stuttgart - Cologne

15:30 Union Berlin - Heidenheim

15:30 Werder Bremen - Darmstadt

15:30 Lahore Qalandars - Karachi Kings

15:30 Rivas Osos - Alcobendas

15:30 AIK U20 - Timra U20

15:30 Nesibe Aydin (W) - Botas (W)

15:30 Anna Kalinskaya (W) - Jasmine Paolini (W)

15:45 World Cup, Oberstdorf

16:00 Granitas Kaunas - Polva Serviti

16:00 Charilaos Trikoupis - Esperos

16:00 Koroivos Amaliadas - Mykonoy

16:00 Panerythraikos - Amyntas

16:00 Papagou - Doxa Lefkadas

16:00 Jakub Mensik - Karen Khachanov

16:00 FUS Rabat - CR Salmi

16:00 Anderlecht II - Dender EH

16:00 Slovan Ustecti Lvi - Tabor Sezana

16:00 Usti nad Labem - Tabor Sezana

16:00 Blackburn - Norwich City

16:00 Cardiff City - Stoke City

16:00 Ipswich Town - Birmingham City

16:00 Middlesbrough - Plymouth Argyle

16:00 Queens Park Rangers - Rotherham Utd

16:00 Sheffield Wednesday - Bristol City

16:00 Southampton - Millwall

16:00 Sunderland - Swansea City

16:00 Watford - Huddersfield

16:00 HPK - Pelicans

16:00 KalPa - Sport Vaasan

16:00 Saipa - Lukko

16:00 Tappara - Assat

16:00 England U19 (W) - France U19 (W)

16:00 Mogo - Energija Elektrenai

16:00 Barnsley - Derby County

16:00 Blackpool - Bolton Wanderers

16:00 Bristol Rovers - Carlisle Utd

16:00 Burton Albion - Northampton Town

16:00 Charlton Athletic - Portsmouth

16:00 Exeter City - Fleetwood Town

16:00 Oxford Utd - Leyton Orient

16:00 Port Vale - Lincoln City

16:00 Reading - Shrewsbury Town

16:00 Stevenage - Wycombe

16:00 Accrington Stanley - Crawley Town

16:00 Barrow - Bradford City

16:00 Doncaster Rovers - AFC Wimbledon

16:00 Forest Green Rovers - Tranmere Rovers

16:00 Gillingham - Wrexham

16:00 Harrogate Town - Walsall

16:00 Mansfield Town - Salford City

16:00 Milton Keynes - Newport County

16:00 Morecambe - Grimsby Town

16:00 Notts County - Crewe Alexandra

16:00 Stockport - Swindon

16:00 Sutton United - Colchester Utd

16:00 Farul - Otelul Galati

16:00 Felgueiras - Alverca

16:00 Lusitania - Academica

16:00 Vladimir Kanunnikov - Jonathas Cavalcanti

16:00 Slovan Sala (W) - Dunajska Streda (W)

16:00 LKPS Lublin - Warta Zawiercie

16:00 Aston Villa - Nottingham Forest

16:00 Brighton - Everton

16:00 Crystal Palace - Burnley

16:00 Manchester Utd - Fulham

16:00 Simulcast

16:00 Hibernian - Dundee

16:00 Kilmarnock - Aberdeen

16:00 Rangers - Heart

16:00 Ross County - Livingston

16:00 St Mirren - St Johnstone

16:00 RWD Molenbeek - Oud-Heverlee

16:00 Gorica - Mladost

16:00 Arbroath - Inverness

16:00 Ayr United - Raith Rovers

16:00 Dundee United - Queen`s Park

16:00 Greenock Morton - Airdrieonians

16:00 Albatro - Trieste

16:00 Zaragoza - L'Hospitalet Pioners

16:00 Qatar SC - Umm Salal

16:00 Crvena Zvezda - Cukaricki

16:00 Almtuna U20 - MODO U20

16:00 Akhisar - Konya BBSK

16:00 Guadalajara U-23 - Pumas U-23

16:00 ilirija (W) - Domzale (W)

16:00 Ragusa Dubrovnik (W) - Plamen Pozega (W)

16:00 Riva (W) - Elfic Fribourg (W)

16:00 Rivne-OSHVSM (W) - Vinnitsa lightning (W)

16:05 WTT Youth Contender Tunis

16:15 Barcelona - Getafe

16:15 Racing - Leganes

16:15 Como - Parma

16:15 Pisa - Venezia

16:15 Ternana - Lecco

16:15 Ancona-Matelica - Rimini

16:15 Pescara - Lucchese

16:15 Taranto - Catania