Watch Live Basketball Streaming, Live Basketball on Watch Live Sport

00:00 Akron Zips - Kent Golden Flashes

01:00 Bowling Green Falcons - Toledo Rockets

01:00 Canisius Golden Griffins - Niagara Purple Eagles

01:00 Columbia Lions - Brown Bears

01:00 Cornell Big Red - Yale Bulldogs

01:00 Dartmouth Big Green - Penn Quakers

01:00 Green Bay Phoenix - Purdue Fort Wayne Mastodons

01:00 Harvard Crimson - Princeton Tigers

01:00 Jacksonville Dolphins - North Florida Ospreys

01:00 Manhattan Jaspers - Marist Red Foxes

01:00 Mount St Mary`s - St Peter's Peacocks

01:00 Rider Broncs - Iona Gaels

01:00 Cleveland Charge - Capital City

01:00 Delaware Blue Coats - Grand Rapids Gold

01:00 Greensboro Swarm - Motor City Cruise

01:10 Canada - Nicaragua

01:10 Dominican Republic - Mexico

01:10 Uruguay - Panama

01:30 Atlanta - Toronto

01:30 Philadelphia - Cleveland

02:00 Houston - Phoenix

02:00 Houston Cougars - Phoenix

02:00 Memphis - LA Clippers

02:00 Milwaukee Panthers - Youngstown Penguins

02:00 New Orleans - Miami

02:00 Oklahoma - Washington

02:00 Birmingham Squadron - Maine Celtics

02:00 Iowa Wolves - Rio Grande Valley Vipers

02:30 Fordham Rams - Duquesne Dukes

02:30 Minnesota Mavericks - Minnesota Golden Eagles

02:30 Southwest State Mustangs - Minot Beavers

02:30 Wayne Wildcats - Mary Marauders

02:30 Texas Legends - Stockton Kings

03:00 Quinnipiac Bobcats - Fairfield Stags

03:00 Salt Lake City Stars - Ontario Clippers

04:00 Golden State - Charlotte

04:00 Minnesota - Milwaukee

04:00 Portland - Denver

04:00 San Jose Spartans - Nevada Wolf Pack

04:00 G League Ignite - Osceola Magic

04:00 Santa Cruz Warriors - Raptors 905

04:00 California (W) - Arizona State (W)

04:00 Stanford (W) - Arizona (W)

04:00 USC (W) - Colorado (W)

04:00 Washington (W) - Oregon (W)

04:00 Washington State (W) - Oregon State (W)

04:30 LA Lakers - San Antonio

04:30 Canberra Capitals (W) - Melbourne Boomers (W)

07:00 Taipei Taishin Mars - Tainan TSG GhostHawks

07:00 Southside Flyers (W) - Adelaide Lightning (W)

09:30 Bendigo Spirit (W) - Perth Lynx (W)

10:00 RSU Merks (W) - TTT Juniores (W)

10:00 ChelGU - Shymkent

11:00 Uganda - Nigeria

11:00 Igdir - Esenler Erokspor

12:00 Barsy 2 - Turan

12:00 Cankaya Universitesi (W) - Mersin (W)

12:00 Emlak Konut (W) - Bursa (W)

12:45 Final Genchlik - Bornova

13:00 Daugavpils (W) - Panevezys (W)

13:00 Liepajas Papirs/LSSS (W) - Siauliai (W)

13:00 Vilkaviskio Perlas - Jurbarkas-Karys

13:00 Antalya 07 (W) - Fenerbahce (W)

13:30 Mersin - Kocaeli

14:00 Kenya - Angola

14:00 Palangos Kursiai - Vytis

14:00 Blonay (W) - Villars (W)

15:00 CAR - Ivory Coast

15:00 Ermis Schimatari - Psychiko

15:00 Kauno Atletas - Silute

15:00 Kretinga - Joniskio Delikatesas

15:00 Neptunas-Akvaservis - Vilniaus Stekas

15:00 Telsiai - Suduva-Mantinga

15:00 Olimpia Brasov (W) - Targu Mures (W)

15:00 Cerkezkoy (W) - Zonguldak (W)

15:00 Domel Skofja Loka (W) - Cinkarna Celje (W)

15:00 Mega MIS (W) - Novosadska Novi Sad (W)

15:15 Cayirova - TED Ankara

15:30 Aias Evosmou - Iraklis

15:30 Megaridas - Panionios

15:30 Nesibe Aydin (W) - Botas (W)

16:00 Charilaos Trikoupis - Esperos

16:00 Koroivos Amaliadas - Mykonoy

16:00 Panerythraikos - Amyntas

16:00 Papagou - Doxa Lefkadas

16:00 Gorica - Mladost

16:00 Akhisar - Konya BBSK

16:00 ilirija (W) - Domzale (W)

16:00 Ragusa Dubrovnik (W) - Plamen Pozega (W)

16:00 Riva (W) - Elfic Fribourg (W)

16:00 Rivne-OSHVSM (W) - Vinnitsa lightning (W)

16:30 CNBS - Zurich

16:30 Struga (W) - Kumanovo-Grizli (W)

17:00 Guinea - Tunisia

17:00 Omis - Hermes

17:00 KP Brno (W) - USK Praha (W)

17:00 Municipal Targoviste (W) - Cluj-Napoca (W)

17:00 Slavia Prague (W) - Levharti Chomutov (W)

17:00 Zabiny Brno (W) - DSK Brandys (W)

17:00 Badel 1862 (W) - MZT Skopje (W)

17:00 Pula Moviter (W) - Split (W)

17:00 Vojvodina 021 (W) - Vrbas (W)