Watch Live Ice Hockey Streaming, Live NHL on Watch Live Sport

01:00 Flint Firebirds - Hamilton Bulldogs

01:00 Gatineau Olympiques - Halifax Mooseheads

01:00 Kingston Frontenacs - London Knights

01:00 Kitchener Rangers - Sarnia Sting

01:00 Mississauga Steelheads - Niagara IceDogs

01:00 Ottawa 67 - Oshawa Generals

01:00 Quebec Remparts - Saint John Sea Dogs

01:00 Shawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs

01:00 Army Black Knights - AIC Yellow Jackets

01:00 Boston College Eagles - Vermont Catamounts

01:00 Brown Bears - Quinnipiac Bobcats

01:00 Clarkson Golden Knights - Cornell Big Red

01:00 Connecticut Huskies - Boston Terriers

01:00 Maine Black Bears - Northeastern Huskies

01:00 Massachusetts Minutemen - New Hampshire Wildcats

01:00 Michigan Spartans - Ohio Buckeyes

01:00 Penn Nittany Lions - Wisconsin Badgers

01:00 RPI Engineers - Dartmouth Big Green

01:00 St Lawrence Saints - Colgate Raiders

01:00 Yale Bulldogs - Princeton Tigers

01:00 Columbus - Buffalo

01:00 Adirondack Thunder - Reading Royals

01:00 Hershey Bears - Wilkes-Barre/Scranton

01:00 Indy Fuel - Wichita Thunder

01:00 Indy Fuel - Wichita Thunder

01:00 Laval Rocket - Toronto Marlies

01:00 Orlando Solar Bears - Jacksonville IceMen

01:00 Trois-Rivieres Lions - Newfoundland

01:00 Utica Comets - Syracuse Crunch

01:00 Toronto (W) - New York (W)

01:05 Saginaw Spirit - North Bay Battalion

01:05 Sudbury Wolves - Peterborough Petes

01:05 RIT Tigers - Canisius Golden Griffins

01:05 Norfolk - South Carolina Stingrays

01:05 Providence Bruins - Cleveland Monsters

01:05 Rochester Americans - Belleville Senators

01:05 Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack

01:07 Bowling Green Falcons - Michigan Tech Huskies

01:07 Ferris Bulldogs - Northern Michigan Wildcats

01:10 Wheeling Nailers - Fort Wayne Komets

01:10 Wheeling Nailers - Fort Wayne Komets

01:15 Toledo Walleye - Maine Mariners

01:30 Chicoutimi Sagueneens - Victoriaville Tigres

01:30 Guelph Storm - Windsor Spitfires

01:30 Florida Everblades - Worcester Railers

01:30 Florida Everblades - Worcester Railers

01:30 Savannah Ghost Pirates - Atlanta Gladiators

01:35 Cincinnati Cyclones - Iowa Heartlanders

02:00 Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings

02:00 Swift Current Broncos - Medicine Hat Tigers

02:00 Michigan Wolverines - Notre Dame Fighting Irish

02:00 St Cloud State Huskies - Western Michigan Broncos

02:00 Manitoba Moose - Calgary Wranglers

02:00 Rockford IceHogs - Texas Stars

02:05 Tulsa Oilers - Idaho Steelheads

02:07 Augustana Vikings - Anchorage Seawolves

02:07 Minnesota State Mavericks - Lake Superior Lakers

02:07 Nebraska-Omaha Mavericks - Colorado Tigers

02:07 North Dakota Fighting Hawks - Minnesota Duluth Bulldogs

02:07 St Thomas Tommies - Bemidji State Beavers

02:30 Chicago - Winnipeg

02:35 Kansas - Utah Grizzlies

03:00 Calgary Hitmen - Wenatchee Wild

03:00 Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings

03:00 Denver Pioneers - Miami RedHawks

03:00 Edmonton - Minnesota

03:00 Tucson Roadrunners - Bakersfield Condors

03:05 Air Force Falcons - Robert Morris Colonials

03:05 Colorado Eagles - Henderson Silver Knights

04:00 Kamloops Blazers - Prince George Cougars

04:00 Ontario Reign - Coachella Valley

04:00 San Jose Barracuda - Abbotsford Canucks

04:05 Kelowna Rockets - Vancouver Giants

04:05 Spokane Chiefs - Regina Pats

04:05 Tri-City Americans - Moose Jaw Warriors

04:05 Victoria Royals - Portland Winterhawks

05:07 Alaska Nanooks - Arizona Sun Devils

07:00 Kuznezkie Medvedi - Krasnoyarskiye Rysi

07:00 Sibirskie Snaypery - Irbis

08:00 Omskiye Yastreby - Chaika

08:00 Taifun - Amurskie Tigry

08:30 Tyumensky Legion - Loko-76

09:00 Avto - Tolpar

09:00 JHC Molot - Ladia

10:30 SKSO (W) - Biryusa (W)

11:00 Torpedo NN - CSKA

11:00 Almaz - Russkie Vityazi

11:00 JHC Dynamo Msk - JHC Dynamo SPb

11:00 Kapitan - JHC Spartak

11:00 Khimik Vs - Buran Voronezh

11:00 Loko - Dinamo Szynnik

11:00 Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya

11:00 SKA-Karelia - Akademiya SKA-Yunior

11:00 Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy

11:00 Dinamo-Neva (W) - WHK Torpedo (W)

11:00 Tornado (W) - Agidel (W)

12:00 Barys - Lada Tl

12:00 Prizma - Kaunas

12:00 Lulea U20 - Frolunda U-20

12:00 Mora U20 - Orebro U20

12:00 Rogle U-20 - Brynas U20

12:00 Skelleftea U-20 - HV 71 U20

12:30 Salavat Yulaev - Sibir

12:30 Traktor - Avangard

13:00 Metallurg Mg - Vityaz

13:00 Rubin Tyumen - Norilsk

13:00 North Korea - Singapore

14:00 Vasteras U-20 - Linkoping U20

14:00 Vaxjo U20 - Leksand U20

14:00 Kyiv Capitals (W) - Panthers (W)

15:00 Benatky - Pisek

15:00 Decin - Chomutov

15:00 Novy-Jicin - Zdar nad Sazavou

15:00 Opava - Hodonin

15:00 Sumperk - Velke Mezirici

15:00 Ak Bars - Amur

15:00 Dynamo Msk - Admiral

15:00 Spartak M - Severstal

15:00 AKM - Toros

15:00 Dynamo St Pburg - Neftyanik

15:00 Djurgarden U-20 - Farjestad U20

15:15 Leksand - Lulea

15:15 Malmoe - Rogle

15:15 Timra - Vaxjo Lakers

15:30 AIK U20 - Timra U20

16:00 Slovan Ustecti Lvi - Tabor Sezana

16:00 Usti nad Labem - Tabor Sezana

16:00 HPK - Pelicans

16:00 KalPa - Sport Vaasan

16:00 Saipa - Lukko

16:00 Tappara - Assat

16:00 Mogo - Energija Elektrenai

16:00 Almtuna U20 - MODO U20

16:30 Iran - Philippines

17:00 Havirov - Rebel Havlickuv Brod

17:00 Hronov - Risuty

17:00 Koprivnice - Technika Brno

17:00 Kralupy - Cheb

17:00 Letnany - Pribram

17:00 Valasske Mezirici - Vyskov

17:00 KooKoo - Karpat